Dostawa w obie strony 0zł !

Masz pytanie?

Kontakt biuro:
(pytania dotyczące zamówień)
e-mail: info@turbogsm.pl

Kontakt serwis:
(pytania dotyczące napraw)
Tel. 508 802 698

Czynne: 08:00 - 15:00; wt - pt.

Bestsellery

Wymiana szybki / dotyku Sony Xperia Z3 Compact (D5803) - SERWIS

Dostępność: Jest
Cena: 215,00 zł 215.00


ilość szt.
* - Pole wymagane
Ocena: 4.98
Kod produktu: 1094

Opis

Usługa wymiany szybki w Sony Xperia Z3 Compact. Wymiana dotyku Xperia Z3 Compact (D5803) przy użyciu najwyższej jakości części. Zbita szybka / szkło? Zapraszamy do naszego serwisu.

Podane ceny obejmują łączny koszt naprawy (wymiana szybki dotykowej Xperia Z3 Compact + części). Wybierz kolor następnie jakość, aby sprawdzić dokładną cenę wariantu naprawy.

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:

Jakość: 

  • Zamiennik EKO - ekonomiczna wersja zamiennika z dostępnych na rynku
  • Zamiennik PRO - najwyższej jakości zamiennik z dostępnych na rynku
  • Oryginał - na rynku nie istnieje oryginalna i nowa szybka do tego modelu

Przypominamy, iż sam wyświetlacz (pod szybką) musi być bez wad. Naprawiamy wyłącznie oryginalne wyświetlacze.

Staranność, uczciwość i pełen profesjonalizm to wizytówka serwisu TurboGSM™.

Sprawdź jak przebiega naprawa

Ta usługa odpowiednia jest do naprawy usterek takich jak: telefon Xperia Z3 Compact posiada zbitą szybkę, nie reaguje ekran na dotyk lub reaguje tylko w jakiejś części, szybka posiada rysy.

W smartfonie Sony Xperia Z3 Compact wyświetlacz jest fabrycznie połączony z ekranem dotykowym, gwarantując zachowanie idealnego podświetlenia oraz jakości obrazu. Dlatego rekomendujemy wymianę szybki dotykowej w naszym serwisie, gdyż posiadamy w pełni profesjonalny sprzęt, potrzebny do naprawy wyświetlacza metodą próżniową (najwyższa jakość usługi). W naszym serwisie naprawa wyświetlacza odbywa się z zachowaniem staranności oraz ostrożności, gdyż należy najpierw rozkleić szklane elementy telefonu.

Wymiana samej szybki dotykowej wiąże się z utratą wodoszczelności telefonu. Wtedy należy chronić telefon przed zalaniem. Aby zachować wodoszczelność, należy wymienić cały wyświetlacz, usługę tą znajdziesz w osobnej ofercie.

Dokonując wymiany szybki w naszym serwisie, otrzymujesz gwarancję na wykonaną usługę. Dlatego masz pewność wykonania naprawy na najwyższym poziomie, objętej ochroną gwarancyjną.

Polecamy dokupienie szkła hartowanego na nowa szybkę w celu zwiększenia ochrony.

WAŻNE! Co wyróżnia nas pośród konkurencji?

  • Rzeczywista jakość użytych części do naprawy.  Wiele serwisów proponuje jakość "oryginalną", która okazuje się być zamiennikiem (zauważamy to podczas napraw po innych serwisach). U nas nie przepłacisz za jakość oraz otrzymasz 100% zgodną z Twoim wyborem.
  • Oryginalne zestawy montażowe. W naszym serwisie do naprawy używamy wyłącznie oryginalnych taśm montażowych, membran oraz uszczelek. Nie zastępujemy ich płynnymi klejami, niszczącymi powłoki oraz powodującymi dostawanie się zanieczyszczeń do wewnątrz lub nie montujemy ponownie starych.
  • Staranność, uczciwość i pełen profesjonalizm. Każdy telefon naprawiamy ze szczególną starannością, eliminując możliwość powstania dodatkowych przypadkowych rys na obudowie. Gwarancja uczciwości potwierdzona pozytywnymi opiniami oraz profesjonalizmu każdego z naszych techników.
  • Czas naprawy oraz wysyłka. Staramy się jak najszybciej dokonywać napraw, jednakże nie kosztem postanowień jak wyżej. Nie wydłużamy napraw poprzez dokonywanie innych zleceń w międzyczasie. Dokonujemy napraw po kolei, wg. ściśle określonej kolejności zleceń.

Opinie o produkcie (12)

28 lipca 2017

Nie widać różnicy po naprawie, telefon jak nowy! Polecam, bo jestem mega zadowolony

19 sierpnia 2017

Bardzo porządny serwis. Naprawa bez zastrzeżeń.

23 sierpnia 2017

Jestem zadowolony. Telefon jak nowy a 3 razy taniej niż w Sony!! :)

7 września 2017

Nic nie odstaje, ramka czysta. Po ostatniej wizycie w innym miejscu dopiero tu widzę jak powinna wyglądać fachowa wymiana szybki. Mirek k.

25 stycznia 2018

POLECAM! Szybka wymieniona szybko i bez śladów naprawy. Telefon porządnie zapakowany na czas wysyłki. GG

21 kwietnia 2018

Telefon naprawiony ekspresowo, super przygotowany do wysyłki, szybka wymieniona bardzo dobrze. Wszystko działa tak jak nowe. Polecam RIZEER :D

2 maja 2018

Zgadzam się z komentarzami jak wyżej. Świetna obsługa klienta. Bardzo bardzo szybka naprawa i super jakości szkło. 6/6!

14 października 2018

Świetna obsługa. Bardzo szyba realizacja naprawy. Polecam

2 listopada 2018

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam

8 kwietnia 2019

Profesjonalna obsługa klienta, dobry kontakt, szybka realizacja. Telefon po wymianie szybki/dotyku jak nowy. Działa. POLECAM!

5 maja 2019

Dobry kontakt, szybka realizacja i wysyłka. Wszystko wygląda i działa OK, telefon jak nowy. Ale nowej szybki dotykowej używam zaledwie kilka dni. Bardziej wiarygodna opinia dotycząca tej usługi byłaby po kilku miesiącach od naprawy. Jeśli nie zapomnę napiszę. Na tę chwilę polecam!

16 czerwca 2019

Dobry kontakt, odpowiedzi na wiadomości błyskawiczne. Wymiana szybki i tylnej obudowy bez zastrzeżeń, wszystko wygląda ładnie. Polecam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl