Dostawa w obie strony 0zł !
*dla dostawy Paczkomatem InPost; dotyczy wyłącznie ofert dostępnych w sklepie

Wybierz swój model:
Masz pytanie?

e-mail: info@turbogsm.pl

tel. 508 802 698

Czynne:
09:00 - 16:00
poniedziałek - piątek

Nasz serwis telefonów Realme naprawi szybko usterkę mechaniczną, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się sprawnym smartfonem. Zadzwoń do nas i umów się na naprawę Twojego telefonu.

Realme

Serwis telefonów Realme

Realme to marka technologiczna, za którą stoi potężny koncern BBK Electronics, mający w portfolio jeszcze kilka innych znanych na całym świecie marek. Stworzona została 4 maja 2018 r. przez Sky Li. Głównymi celami przyświecającymi Realme jest wyznaczenie nowych trendów i dostarczanie głównie młodym użytkownikom produktów gwarantujących niezapomniane wrażenia.

Smartfony produkowane przez Realme wyróżniają się nie tylko wyjątkowym i pomysłowym designem czy wydajnością, ale co najważniejsze dla ich sukcesu, przystępnymi cenami.

Realme w listopadzie 2020r zostało uznane za najszybciej rozwijającą się na świecie markę. Sprzedano w przeciągu zaledwie 2 lat działalności 50 milionów sztuk smartfonów. To i tak znacznie mniej niż giganci rynkowi jak Huawei, lecz jest to zdumiewające tempo wzrostu, które może zwiastować przetasowanie w przyszłości na rynku smartfonów.

Naprawą telefonów Realme zajmujemy się od roku 2019r. Dzięki temu posiadamy doświadczenie, aby wykonywać naprawy wymiany szybki, wyświetlacza lub baterii i innych na najwyższym poziomie jakościowym.

W tym miejscu pragniemy zaznaczyć, iż nasz serwis telefonów Realme posiada w pełni przygotowaną flotę maszyn do przeprowadzeniu najtrudniejszej naprawy jaką jest wymiana samej zbitej szybki, bez wymiany sprawnej matrycy.

Jeśli Twój smartfon uległ uszkodzeniu, zamów naprawę już dziś i ciesz się telefonem jak sprzed awarii!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl