Dostawa w obie strony 0zł !

Wybierz swój model:
Masz pytanie?

Kontakt biuro:
(pytania dotyczące zamówień)
e-mail: info@turbogsm.pl

Kontakt serwis:
(pytania dotyczące napraw)
Tel. 508 802 698

Czynne: 09:00 - 19:00; wt - pt.

Bestsellery
Reklamacje i zwroty

ZWROT DO 14 DNI (klienci indywidualni, nie dotyczy firm):
W linku poniżej znajduje się formularz z niezbędnymi informacjami do zwrotu, który jest niezbędny do jego rozpatrzenia, jeśli nie otrzymamy oświadczenia o odstąpieniu od umowy. W przypadku zwrotu do 14 dni zastępuję oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna na odległość.

Prosimy o dołożenie do paczki formularza (przyśpieszy to proces zwrotu) i wysłanie na adres sklepu.

Formularz zwrotu i reklamacji

 

REKLAMACJA:
W linku poniżej znajduje się formularz z informacjami do reklamacji, który jest niezbędny do jej rozpatrzenia. Prosimy o dołożenie do paczki formularza (przyśpieszy to proces reklamacyjny) i wysłanie na adres sklepu. Prosimy także o wysłanie na nasz adres e-mail zdjęć ukazujących problem, pomoże to nam rozpocząć proces reklamacyjny i odpowiednio zareklamować przedmiot.

Produkt polecamy odesłać najtańszym możliwym sposobem, czyli listem poleconym ekonomicznym. Ta forma przesyłki pozwala także na wysyłkę w bezpiecznym dużym kartonie. Klient może wybrać inną, droższą formę wysyłki, jednakże w każdym przypadku zwracamy równowartość kosztów wysyłki w liście poleconym ekonomicznym.

Formularz zwrotu i reklamacji

 

UWAGA! Przypominamy o odpowiednim zabezpieczeniu przed uszkodzeniem odsyłanego towaru, ponieważ reklamacja / zwrot towaru, który uległ uszkodzeniu z powodu niewłaściwego zapakowania na czas transportu (zwrotnego) do naszej firmy nie będzie uwzględniona.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl