Dostawa w obie strony 0zł !
*dla dostawy Paczkomatem InPost; dotyczy wyłącznie ofert dostępnych w sklepie

Wybierz swój model:
Masz pytanie?

e-mail: info@turbogsm.pl

tel. 508 802 698

Czynne:
09:00 - 16:00
poniedziałek - piątek

Vivo

Marka Vivo produkująca smartfony powstała w 2011 roku w chińskim mieście Dongguan. Jest to tylko jedna z branż, która zajmowała się firma. Od 1995 r produkowała telefony stacjonarne i koncepcyjne telefony przyszłości.

w roku 2020 Vivo zajmowało już drugie miejsce na chińskim rynku smartfonów. Tak samo jak w Chinach, vivo podbiło Indie (drugie miejsce pod względem ilości sprzedanych egzemplarzy) oraz liderem rynku w Indonezji. Roczna sprzedaż w regionach Azji i Pacyfiku, Rosji i Bliskiego Wschodu to niespełna 110 milionów sztuk.

Firma może pochwalić się licznymi innowacjami oraz w wielu przypadkach jako pierwsza wprowadzała do swoich telefonów takie funkcje jak w 2012 r. dedykowany układ Hi-Fi w vivo X1. Dwa lata później model vivo X5 Max pobił bezdyskusyjnie rekord w minimalnej grubości smartfona, która wynosiła zaledwie 5,1 milimetra. W 2018 r. na rynek wprowadzono pierwszy smartfon z ukrytym pod wyświetlaczem czytnikiem linii papilarnych, co jest dziś funkcja powszechnie stosowaną w niemal każdej marce telefonów.
W tym roku także zaprezentowano pierwszy prawdziwie bezramkowy smartfon vivo NEX wyposażony w wysuwany z ramki aparat do zdjęć "selfie".

Marka Vivo dzięki innowacyjności, zapowiedzią modeli premium, podwyższających prestiż, nie wygórowanej ceny oraz dobrej współpracy z Google ma bardzo duże szanse zdobyć zaufanie i przychylność polskich klientów. W związku ze stale rosnącym zainteresowaniem urządzeniami tej marki w Polsce, postanowiliśmy poszerzyć zakres naszych usług o serwis i naprawę telefonów Vivo.
Od 2021r możesz naprawić u nas telefon Vivo bez znaczenia jaki jest to model. Naprawę przeprowadzimy, jeśli tylko są dostępne części zamienne na rynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl