UWAGA!
Serwis nieczynny do odwołania.
Przepraszamy

Masz pytanie?

e-mail: info@turbogsm.pl

tel. 508 802 698

Czynne:
09:00 - 16:00
poniedziałek - piątek

O nas


Profesjonalny serwis TurboGSM™ - wysyłkowo na terenie całej Polski

Od 2010 roku z pasją naprawiamy telefony komórkowe i smartfony. Przyjmujemy telefony "po przygodach" w naszych salonach oraz wysyłkowo na terenie całej Polski.

Cena naprawy uzależniona jest od modelu telefonu / smartfona oraz stopnia trudności wymiany poszczególnej części. Każdy telefon naprawiamy z najwyższą starannością oraz dbałością o każdy szczegół. Nasi klienci cenią sobie bezpieczeństwo i uczciwość, które są nieodłącznym elementem naszych usług.

Zobacz jak przebiega naprawa telefonu w serwisie TurboGSM™.

Kontakt:

tel. 508 802 698

formularz wyceny naprawy

e-mail: info@turbogsm.pl

Co naprawiamy?

1. ZBITE SZYBKI
Jeśli Twój telefon posiada pęknięta szybkę, nie reaguje na dotyk, reaguje tylko w jakiejś części lub szybka jest mocno porysowana, ta usługa jest dla Ciebie. Prowadzimy profesjonalną wymianę szybek w smartfonach większości marek tj. Sony, Samsung, Nokia, LG, Asus, Microsoft, Apple, Huawei itd.

Posiadamy najnowocześniejszy specjalistyczny sprzęt do separacji uszkodzonych szybek od Twojej oryginalnej matrycy. Dla nas nie jest problemem rozkleić pęknięte szkło od wyświetlacza, następnie fabryczną metodą skleić nową szybkę z Twoją oryginalną matrycą. Naprawa na 100% oryginalnym wyświetlaczu jaki jest w Twoim telefonie, to znacznie lepsza jakość, od kompletu szybką+matryca jakości zamiennej.

Matryca musi prawidłowo wyświetlać obraz, aby była możliwość wymiany samej szybki.

2. USZKODZONY / ZBITY WYŚWIETLACZ
Jeśli Twój telefon posiada pęknięta szybkę, lecz także i wyświetlacz (matryca), objawiający się czarnym ekranem, problemami z wyświetlaniem, pojedynczymi przepalonymi pikselami na obrazie, czarnymi plamami, lub kolorowymi pasami, konieczna jest wymiana całego modułu szybka+matryca.

3. ELEMENTY OBUDOWY
Możesz dokonać u nas wymiany poszczególnego uszkodzonego lub porysowanego elementu obudowy telefonu jak: obudowa tylna (klapka baterii), ramka, zaślepka, klawiatura, przyciski.

4. USZKODZONE ZŁĄCZE USB (ładowania), ZŁĄCZE SŁUCHAWEK
Naprawa odpowiednia dla takich objawów jak brak ładowania po podłączeniu do ładowarki, przerywanie ładowania (o ile wtyczka ładowarki jest sprawna) lub uszkodzenie mechaniczne wewnątrz złącza.

5. USZKODZONA BATERIA
Wymieniamy baterie jeśli występuje problem z jej naładowaniem, nie trzyma wystarczająco długo energii lub posiada uszkodzenia wewnętrzne np. napuchnięcie.

6. USZKODZONY GŁOŚNIK
Jeśli Twój smartfon podczas odtwarzania muzyki / dźwięków połączeń wydaje nieczysty dźwięk, siłą głosu jest zbyt słaba lub głośnik nie działa możesz zlecić jego wymianę.

7. USZKODZONY MIKROFON
Wymiana mikrofonu usuwa przyczyny związane z jego uszkodzeniem takie jak brak Twojego głosu u rozmówcy lub kiedy jesteś bardzo słabo słyszany w słuchawce Twojego rozmówcy.

8. PROBLEMY Z PRZYCISKAMI
Naprawiamy problemy z przyciskami bocznymi oraz głównymi jak częsty brak reakcji na wciśnięcie przycisku lub jego całkowity brak.

9. USZKODZONE GNIAZDO KARTY SIM / PAMIĘCI
Jeśli Twoje gniazdo nie czyta karty SIM / pamięci lub jest uszkodzone mechanicznie, pomoże jego wymiana.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl