UWAGA!
Serwis nieczynny do odwołania.
Przepraszamy

Masz pytanie?

e-mail: info@turbogsm.pl

tel. 508 802 698

Czynne:
09:00 - 16:00
poniedziałek - piątek

Najczęściej zadawane pytania

DOTYCZĄCE SERWISU TELEFONÓW:

1. Jak zamówić usługę naprawy mojego telefonu?

Najpierw sprawdź, czy jest oferta konkretnej naprawy w naszym sklepie. Wybierz z głównego menu swoją markę telefonu i model. Przejrzyj listę i sprawdź, czy jest dostępna oferta na konkretną usługę naprawy.

Jeśli nie, zgłoś prośbę o wycenę naprawy i poczekaj na naszą odpowiedź lub zadzwoń do nas (tel. 508 802 698).

2. Czy mogę wysłać do naprawy telefon z własnymi częściami?

Naprawy wykonujemy wyłącznie na częściach kupionych w naszym sklepie, gdyż wtedy mamy pewność z jakiego źródła pochodzą oraz co najważniejsze, możemy udzielić tylko wtedy gwarancję na wykonaną usługę. 

3. Czy muszę zlecić Wam zamówienie kuriera po odbiór mojego telefonu do naprawy?

Nie. Możesz wysłać telefon we własnym zakresie na adres naszego serwisu np. Pocztą Polską lub innym przewoźnikiem. Usługa zamówienia kuriera jest tylko dodatkową usługą dla klientów, którzy nie chcą organizować we własnym zakresie dostawy do naszego serwisu i wolą zostawić to nam. 

 

OGÓLNE:

1. Czy w sklepie / serwisie TurboGSM™ mogę dokonać zakupu tylko pojedynczego produktu, bez zamówienia usługi naprawy?

Tak, prowadzimy profesjonalny serwis, ale też sklep z częściami i akcesoriami do telefonów w jednym miejscu. Możesz dokonać zakupu tylko pojedynczego produktu lub wysłać telefon do naprawy lub oba na raz (np. zamawiając usługę naprawy oraz kupując do telefonu akcesoria w postaci szkła hartowanego, pokrowca, ładowarki itd.).

2. Czy mogę założyć konto w sklepie turbogsm.pl?

Tak. Do składania zamówień domyślnie nie trzeba zakładać konta, wszelkie zakupy odbywają się bez rejestracji. Jeśli chcesz założyć konto napisz do nas email, zostanie utworzone przez administratora na adres e-mail, z którego napiszesz prośbę. Domyśle hasło zmienisz na własne w ustawieniach konta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl