UWAGA!
Serwis nieczynny do odwołania.
Przepraszamy

Masz pytanie?

e-mail: info@turbogsm.pl

tel. 508 802 698

Czynne:
09:00 - 16:00
poniedziałek - piątek

Dlaczego my?

Dlaczego wybrać serwis telefonów TurboGSM™?

Poniżej powiemy o:

1. Co wyróżnia nas pośród konkurencji
2. Czas naprawy
3. Fotografie błędów podczas naprawy w innych serwisach


Co wyróżnia nas pośród konkurencji

  • Możliwość wymiany samej szybki. Pomimo krążącej opinii serwisów, iż nie da się wymienić samej szybki bez wymiany całego zestawu wraz z wyświetlaczem lub jest to zbyt ryzykowne, dla nas takie naprawy to codzienność. Posiadamy najnowocześniejszą flotę sprzętu umożliwiającą wymianę samego szkła, przy pozostawieniu oryginalnego ekranu pod stłuczoną szybką, dlatego u nas niemożliwe staje się możliwe, a nawet wskazane! Używany oryginalny wyświetlacz będzie zawsze znacznie lepszy od nowego zamiennika
  • Flota najnowocześniejszych maszyn - naprawy metodą OCA/OCTA. Produkowane obecnie smartfony posiadają wyświetlacz fabrycznie sklejony z szybką (ekranem) w najlepszej technologii próżniowej (OCA/OCTA), gwarantując zachowanie idealnego podświetlenia oraz jakości obrazu. Dlatego rekomendujemy wymianę szybki dotykowej w naszym serwisie, gdyż posiadamy w pełni profesjonalny sprzęt, potrzebny do naprawy wyświetlacza fabryczną metodą próżniową (najwyższa jakość usługi). W naszym serwisie naprawa wyświetlacza odbywa się z zachowaniem staranności oraz ostrożności, gdyż należy najpierw rozkleić szklane elementy telefonu.
  • Rzeczywista jakość użytych części do naprawy. Wiele serwisów proponuje jakość "oryginalną", która okazuje się być zamiennikiem (zauważamy to podczas napraw po innych serwisach). U nas nie przepłacisz za jakość oraz otrzymasz 100% zgodną z Twoim wyborem.
  • Oryginalne zestawy montażowe. W naszym serwisie do naprawy używamy wyłącznie oryginalnych taśm montażowych, membran oraz uszczelek, w miejscach gdzie zostały one fabrycznie zastosowane. Nie zastępujemy ich płynnymi klejami, niszczącymi powłoki oraz powodującymi dostawanie się zanieczyszczeń do wewnątrz lub nie montujemy ponownie starych.
  • Staranność, uczciwość i pełen profesjonalizm. Każdy telefon naprawiamy ze szczególną starannością, eliminując możliwość powstania dodatkowych przypadkowych rys na obudowie. Gwarancja uczciwości oraz profesjonalizmu każdego z naszych techników potwierdzone pozytywnymi opiniami klientów.

Czas naprawy telefonu oraz wysyłka 

Staramy się jak najszybciej dokonywać napraw, jednakże nie kosztem postanowień jak wyżej. Nie wydłużamy napraw poprzez dokonywanie innych zleceń w międzyczasie. Dokonujemy napraw po kolei, według ściśle określonej kolejności zleceń, zwykle w przeciągu kilku dni roboczych.

Jeśli zależy Ci na czasie, możesz zlecić naprawę z opcją EKSPRES. Trwa ona wtedy do 1 dnia roboczego. W tym samym dniu odsyłamy naprawione urządzenie lub możesz odebrać je osobiście.

Aktualny czas napraw sprawdzisz na stronie czas realizacji.


Fotografie błędów podczas naprawy w innych miejscach

Profesjonalizm, staranność, rzetelność oraz szybka obsługa to nie wszystko. Potrzebna jest także aktualna wiedza na temat najlepszych sposobów naprawy co raz szybciej wchodzących na rynek nowych modeli telefonów oraz nowoczesne zaplecze maszyn.

Technologia produkcji obecnych smartfonów jest na tyle zaawansowana, iż najczęściej do wykonania najmniejszej naprawy potrzebny jest nowoczesny, specjalistyczny i przygotowany do tego celu sprzęt elektroniczny lub pneumatyczny, który posiadamy w swojej flocie maszyn.

Większość modeli obecnie występujących na rynku naprawianych jest bez użycia specjalistycznego sprzętu oraz bez aktualnej wiedzy. Dlatego przedstawiamy tylko niektóre fotografie błędów i niewłaściwych metod napraw telefonów komórkowych innych serwisów, które co dzień zauważamy podczas napraw w naszym serwisie. Zobaczysz tutaj jak NIE naprawiamy Twojego telefonu i tym samym odpowiadamy, dlaczego wybrać serwis Turbo GSM™.

 

USTERKA: zdeformowanie baterii 
PRZYCZYNA: nieprawidłowy demontaż

 

 

USTERKA: niewłaściwa siatka, przepuszczająca zanieczyszczenia 
PRZYCZYNA: pominięcie montażu nowej, wodoszczelnej z membraną

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl