Dostawa w obie strony 0zł !

Wybierz swój model:
Masz pytanie?

Kontakt biuro:
(pytania dotyczące zamówień)
e-mail: info@turbogsm.pl

Kontakt serwis:
(pytania dotyczące napraw)
Tel. 508 802 698

Czynne: 08:00 - 15:00; wt - pt.

Bestsellery
Jakie akcesoria wybrać?

Akcesoria ochronne do Twojego telefonu

Nie gwarantujemy ciągłej dostępności każdego z akcesoriów. Jeśli nie będzie na stanie wybranego wariantu, telefon zostanie mimo to wysyłany tuż po naprawie lub po kontakcie z Tobą wstrzymany do momentu danego akcesoria.

Ochrona przodu (wyświetlacz płaski - standardowy):

  • Szkło hartowane 9H (standard) - standardowe szkło hartowane, pokrywające płaską powierzchnię wyświetlacza
  • Szkło hybrydowe (oryginalne) - oryginalne koreańskie płaskie szkło hybrydowe, pokrywające płaską powierzchnię wyświetlacza. Jest znacznie trwalsze od szkła hartowanego i nieco cieńsze. Najlepszy wybór

Ochrona przodu (wyświetlacz zakrzywiony):

  • Folia ochronna (oryginalna; pełna) - oryginalna folia ochronna zakrywająca także brzegi w modelach z zakrzywionym wyświetlaczem (np. Samsung S8 | S20, Huawei P30 Pro, Sony XZ3). Pokrywa największą powierzchnię wyświetlacza w porównaniu do reszty (ale nie 100%, w celu możliwości montażu pokrowca). Najlepszy wybór.
  • Szkło hartowane UV (standard; pełne) - standardowe szkło ochronne, lecz z zakrzywionymi brzegami, ochraniające także brzegi w modelach z zakrzywionym wyświetlaczem (ale nie 100%, w celu możliwości montażu pokrowca). Klejone na całej powierzchni płynnym, a następnie utwardzanym klejem UV, przez co brud nie wchodzi pod szybkę i nie odkleja się ona zbyt łatwo od wyświetlacza

Ochrona tyłu i akcesoria:

  • Pokrowiec silikonowy czarny/bezbarwny - etui silikonowe na tył oraz boki. Jeśli akceptujesz tylko czarny lub bezbarwny, napisz o tym w komentarzu, inaczej zamontujemy taki, który jest na stanie.
  • Szkło/hybryda na szkiełko aparatu - standardowe szkło hartowane/hybrydowe, dodatkowo ochraniające szybkę aparatu przed zarysowaniami i w późniejszym czasie pogorszoną jakością zdjęć
  • Kabel USB biały/czarny (markowy | oryginalny) - kabel markowy (zamiennik) lub oryginalny (np. Samsung, Huawei, Sony, Apple). Jeśli akceptujesz tylko czarny lub biały, napisz o tym w komentarzu, inaczej dołożymy taki, który jest na stanie.

Czy szkło/hybryda zostanie zamontowana na telefon?

Podane ceny za szkła i folie obejmują także profesjonalny montaż w naszym serwisie, dzięki czemu nie musisz martwić się o złe wypozycjonowanie lub brak niezbędnych narzędzi do montażu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl