Dostawa w obie strony 0zł !

Masz pytanie?

Kontakt biuro:
(pytania dotyczące zamówień)
e-mail: info@turbogsm.pl

Kontakt serwis:
(pytania dotyczące napraw)
Tel. 508 802 698

Czynne: 09:00 - 19:00; wt - pt.

Bestsellery

W maju 2020r odbyła się premiera nowego Redmi Note 9 a w listopadzie wersji 5G. Urządzenie to zostało sklasyfikowane na średnią niższa półkę, jednakże jak okazuje się w praktyce, spełnia oczekiwania użytkowników z nawiązką.
Dzieje się tak za sprawą udanego zestawu aparatów, sporej pojemności baterią pozwalającą ładować urządzenie rzadziej niż rak na dzień, a na dodatek posiada zadowalającej jakości wyświetlacz.
Specyfikacja audio jak na te półkę jest odpowiednia. Telefon czasem potrafi się lekko przyciąć, jednakże w wersji podstawowej jest to akceptowalne, można przecież pokusić się o mocniejsza wersję dostępna na rynku.

W sytuacji gdy dojdzie do uszkodzenia ekranu, szybki, baterii lub innych, warto oddać urządzenie do profesjonalnego serwisu telefonów, aby cieszyć się dalej z tak udanego urządzenia jakim jest Redmi Note 9.

Jeśli urządzenie uległo upadkowi i rozlał się ekran lub pękła szybka, warto zlecić naprawę. Jak widać wyżej urządzenie ma wiele atutów, dlatego na pewno warto wymienić wyświetlacz w Redmi Note 9 i cieszyć się z niego dalej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl