Dostawa w obie strony 0zł !
*dla dostawy Paczkomatem InPost; dotyczy wyłącznie ofert dostępnych w sklepie

CENNIK NAPRAWY Samsung Galaxy S20 (G980) | 5G (G981) - SERWIS

Dostępność: Zwykle jest (zostanie potwierdzona)
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 0,00 zł 0.00

ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Skocz do opisu usługi:

1. Wymiana samej szybki
2. Wymiana wyświetlacza
3. Wymiana obudowy tylnej
4. Wymiana szkiełka aparatu
5. Wymiana baterii
6. Wymiana gniazda ładowania/USB

Przydatne linki:

Jaki jest czas naprawy?

Czy usuniecie dane?

Jak przebiega naprawa?

1. Wymiana szybki Samsung S20

Usługa wymiany zbitej szybki Samsung Galaxy S20 (SM-G980F) | S20 5G (SM-G981F)  przy pozostawieniu oryginalnego wyświetlacza możliwa jest, jeśli ekran pod pękniętym szkłem poprawnie wyświetla obraz oraz odpowiednio i płynnie reaguje na dotyk na całej powierzchni.

Co znaczą dostępne jakości?

 • Zamiennik EKO - ekonomiczna wersja zamiennika z dostępnych na rynku. Mniej odporny na uderzenia, może posiadać delikatne różnice wizualne
 • Zamiennik PRO - zamiennik najwyższej jakości z dostępnych na rynku. Mniej odporny na uderzenia, może posiadać delikatne różnice wizualne. Wygląd najbardziej zbliżony do oryginału
 • Oryginał - szybka taka sama, jaka używana jest na pierwszy montaż w fabryce

Czy możliwa jest wymiana samej szybki?

Samsung S20 posiada sklejoną szybkę z wyświetlaczem na całej powierzchni. Skutkiem tego jest znaczne utrudnienie naprawy, dlatego większość serwisów nie przyjmuje telefonu z takim uszkodzeniem lub proponuje wymianę całego wyświetlacza.
Nasz serwis telefonów Samsung przyjmuje tak uszkodzone urządzenia, ponieważ posiadamy wiedzę oraz specjalistyczne maszyny do wymiany samej zbitej szybki w Galaxy S20.

Nie gwarantujemy, iż możliwa będzie naprawa każdego z pozoru sprawnego wyświetlacza (w modelu S20 sprawny wizualnie wyświetlacz nadaje się do regeneracji w 70-85% przypadków, w zależności od stopnia uszkodzenia).
Może wystąpić konieczność wymiany także matrycy, nawet jeśli nie posiada wad pod zbitą szybką.
W takiej sytuacji koszty związane z wykonaną pracą serwisu nad zbitą szybką nie są liczone. Koszt naprawy zostaje zaktualizowany do wysokości usługi wymiany całego wyświetlacza.


Zbita szybka to znacznie pogorszony komfort użytkowania oraz brak ochrony delikatnej matrycy (pod szybką). Użytkowanie telefonu ze zbitym ekranem najczęściej prowadzi do kolejnego uszkodzenia w postaci rozlania matrycy, tym samym zwiększenia kosztów naprawy. Nie zwlekaj, zamów usługę naprawy już teraz!

Zastanawiasz się ile kosztuje wymiana szybki Samsung S20? Wybierz odpowiedni wariant, jakość oraz opcjonalne usługi dodatkowe, aby poznać cenę.

2. Wymiana wyświetlacza Samsung S20

Usługa wymiany wyświetlacza Samsung Galaxy S20 (SM-G980F) | S20 5G (SM-G981F). Typowymi objawami uszkodzonego wyświetlacza są: brak obrazu lub plamy / kreski na obrazie, stłuczenia i zbicia oraz brak reakcji na dotyk.

Co znaczą dostępne jakości?

 • Oryginał - wyświetlacz taki sam, jaki używany jest na pierwszy montaż w fabryce. Cena dotyczy najtańszej wersji kolorystycznej (bocznej ramki)

Czy uszkodzony jest tylko ekran?

Uszkodzenie mechaniczne ekranu najczęściej nie powoduje innych problemów z telefonem, jednakże w niektórych przypadkach może dojść do awarii także innego elementu.
W związku z tym, aby przeprowadzić wymianę wyświetlacza w Samsung S20 telefon musi wykazywać przynajmniej jedną oznakę działania (wibracja, reakcja na ładowanie, dioda powiadomień, najmniejsza reakcja ekranu lub dźwięk).

Wymiana wyświetlacza w naszym serwisie to 100% powodzenia naprawy (jeśli telefon nie posiada innych uszkodzeń).


Podczas upadku telefonu najczęściej awarii ulega ekran. Skutkuje to zanikiem obrazu, a dalsze korzystanie z urządzenia staje się niemożliwe.
Aby odzyskać zapisane na nim dane, należy wymienić ekran na nowy. Także w trosce o niezaśmiecanie środowiska warto naprawić telefon i dalej z niego korzystać. Zamiast wyrzucać i kupować nowy model, zamów usługę naprawy już dziś!

Zastanawiasz się ile kosztuje wymiana wyświetlacza Samsung S20? Wybierz odpowiedni wariant, jakość oraz opcjonalne usługi dodatkowe, aby poznać cenę.

3. Wymiana tylnej obudowy Samsung S20

Usługa wymiany pękniętej szklanej tylnej obudowy (plecków) w Samsung Galaxy S20 (SM-G980F) | S20 5G (SM-G981F). 

Co znaczą dostępne jakości?

 • Zamiennik PRO - zamiennik najwyższej jakości z dostępnych na rynku. Mniej lub znacznie mniej odporny na uderzenia, może posiadać różnice wizualne np. odcień koloru lub wzór
 • Oryginał (używany) - obudowa taka sama, jaka używana jest na pierwszy montaż w fabryce. Może posiadać ślady użytkowania
 • Oryginał - obudowa taka sama, jaka używana jest na pierwszy montaż w fabryce. Cena dotyczy najtańszej wersji kolorystycznej

Jeśli chcesz zachować oryginalny wygląd oraz wytrzymałość pokrywy tylnej, wybierz jakość Oryginał.


Czy zachowana jest wodoszczelność?

Jeśli Twój smartfon posiada certyfikat wodoszczelności i chcesz, aby był on w możliwie maksymalnym stopniu zachowany skontaktuj się z nami wcześniej. Sprawdzimy, czy są dostępne do tego modelu zestawy oryginalnych wodoszczelnych uszczelek (montowane za dodatkową opłatą).
Pamiętaj, że gwarantem cech dodatkowych takich jak wodo- i pyłoszczelność jest producent nowego urządzenia, nie nasz serwis.
Szczelność telefonu zależy także od innych elementów, których serwis nie naprawia podczas wymiany pokrywy tylnej w Samsungu Galaxy S20. Wymiana także uszczelek pomaga jednak zmaksymalizować szansę na zachowanie norm ochrony IP, lecz nie jest tego gwarancją.

Naprawa uszkodzonego szkła tylnego w naszym serwisie to 100% powodzenia naprawy (jeśli telefon nie posiada innych usterek).


Pokrywa tylna osłania i uszczelnia wrażliwą elektronikę znajdującą się tuż pod nią. Użytkowanie telefonu z pęknięciem lub innym uszkodzeniem klapki tylnej (nawet z nałożonym pokrowcem) naraża telefon na przedostawanie się do jego wnętrza dużych ilości kurzu oraz wilgoci, co często skutkuje awarią kolejnych elementów. Nie czekaj, zamów usługę wymiany obudowy tylnej i bądź spokojny o swój telefon!

Zastanawiasz się ile kosztuje wymiana tylnej obudowy Samsung S20? Wybierz odpowiedni wariant, jakość oraz opcjonalne usługi dodatkowe, aby poznać cenę.

4. Wymiana szkiełka aparatu Samsung S20

Usługa wymiany zbitego szkiełka aparatu tylnego w Samsung Galaxy S20 (SM-G980F) | S20 5G (SM-G981F). Szkiełko kamery głównej warto wymienić, gdy: posiada zarysowania, pęknięcia, odpryski, występują problemy ze złapaniem ostrości, pojawiają się plamki na zdjęciach.

Co znaczą dostępne jakości?

 • Zamiennik PRO - najwyższej jakości zamiennik z dostępnych na rynku. Mniej odporny na uderzenia, może posiadać różnice wizualne np. odcień koloru lub wzór
 • Oryginał - szybka aparatu taka sama, jaka używana jest na pierwszy montaż w fabryce

Czy prócz szkiełka uszkodzone jest coś jeszcze?

Uszkodzenie mechaniczne szkiełka aparatu tylnego zwykle nie powoduje innych problemów z telefonem, jednakże w niektórych przypadkach może dojść do awarii także samego modułu aparatu, na skutek silnego uderzenia w tym miejscu.
Podczas naprawy nasz serwis przeprowadza testy aparatu, aby sprawdzić prawidłowe funkcjonowanie tego elementu.

Wymiana szybki aparatu w naszym serwisie to 100% powodzenia naprawy (jeśli telefon nie posiada innych uszkodzeń).


Użytkowanie Samsunga S20 ze zbitym szkłem obiektywu bardzo często powoduje uszkodzenie także całego modułu aparatu, co znacznie podnosi koszty naprawy.
Ma to związek z przedostawaniem się do środka mikrodrobinek kurzu i wilgoci, które wędrują pod obiektyw trwale go uszkadzając lub powodując zanieczyszczenie niemożliwe do usunięcia. Pojawiają się wtedy charakterystyczne trwałe plamy na zdjęciach i filmach.
Jeśli posiadasz zbite szkło aparatu jak najszybciej dokonaj u nas wymiany na nowe!

Zastanawiasz się ile kosztuje wymiana szybki aparatu Samsung S20? Wybierz odpowiedni wariant, jakość oraz opcjonalne usługi dodatkowe, aby poznać cenę.

5. Wymiana baterii Samsung S20

Usługa wymiany zużytej baterii Samsung Galaxy S20 (SM-G980F) | S20 5G (SM-G981F). Typowymi objawami uszkodzonej baterii są: znacznie skrócony czas pracy urządzenia po pełnym naładowaniu, nagłe wyłączanie się telefonu przy niskim poziomie naładowania baterii, napuchnięcie ogniw.

Co znaczą dostępne jakości?

 • Zamiennik PRO - zamiennik najwyższej jakości z dostępnych na rynku
 • Oryginał - bateria taka sama, jaka używana jest na pierwszy montaż w fabryce

Jeśli chcesz zachować oryginalny czas pracy baterii oraz trwałość ogniw, wybierz jakość Oryginał.


Uszkodzona bateria czy cały telefon?

Jeśli Twój smartfon nagle przestał się włączać, tym bardziej po upadku, zawilgoceniu lub przegrzaniu (bez wcześniejszych sygnałów zużycia baterii), często oznacza to poważniejszy problem. Zwykle nagłe problemy z włączeniem urządzenia spowodowane są uszkodzeniem innego elementu telefonu, najczęściej płyty głównej.

Przed wymianą baterii w Samsun S20 wykonujemy podstawowe testy diagnostyczne. Jeśli wykażą usterkę nie związaną z baterią, skontaktujemy się z Tobą. Zdecydujesz wtedy o dalszej naprawie lub rezygnacji (opłacając jedynie koszty diagnostyki).

Pamiętaj jednak, że testy są poglądowe i wykonywane przez nas dobrowolnie. Nie ukazują pełnego obrazu stanu telefonu, czyli mogą nie wykazać innej usterki, pomimo jej występowania. Naprawa wtedy zostanie przeprowadzona.

Wymiana baterii w naszym serwisie to 100% powodzenia naprawy (jeśli telefon nie posiada innych usterek).


Słaba bateria to utrudnione użytkowanie smartfona. Częste ładowanie urządzenia powoduje wyrabianie się złącza USB oraz kabli. Warto nie zwlekać z naprawą, aby jak najszybciej przywrócić telefon do prawidłowej kondycji i nie eksploatować nadmiernie złącz oraz akcesoriów.

Zastanawiasz się ile kosztuje wymiana baterii Samsung S20? Wybierz odpowiedni wariant, jakość oraz opcjonalne usługi dodatkowe, aby poznać cenę.

6. Wymiana gniazda ładowania Samsung S20

Usługa naprawy gniazda ładowania / złącza USB-C wielofunkcyjnego w Samsung Galaxy S20 (SM-G980F) | S20 5G (SM-G981F). Typowymi objawami uszkodzonego złącza ładowania są: przerywanie ładowania, utrata i powrót ładowania podczas poruszania kablem, całkowity brak ładowania baterii, mechaniczne uszkodzenie gniazda.

Co znaczą dostępne jakości?

 • Zamiennik PRO - zamiennik najwyższej jakości z dostępnych na rynku. Może nie wspierać niektórych funkcji np. szybkiego ładowania
 • Oryginał - złącze takie samo, jakie używane jest na pierwszy montaż w fabryce

Uszkodzone złącze czy coś innego?

Jeśli Twój telefon nagle przestał się ładować, tym bardziej po upadku, zawilgoceniu lub przegrzaniu (bez wcześniejszych sygnałów zużywania się złącza), często oznacza to poważniejszy problem. Zwykle nagłe problemy z ładowaniem spowodowane są uszkodzeniem innego elementu telefonu, najczęściej płyty głównej.

Przed wymianą gniazda ładowania w Samsung S20 | S20 5G wykonujemy podstawowe testy diagnostyczne. Jeśli wykażą inną usterkę niż wadliwe złącze ładowania, skontaktujemy się z Tobą. Zdecydujesz wtedy o dalszej naprawie lub rezygnacji (opłacając jedynie koszty diagnostyki).

Pamiętaj jednak, że testy są poglądowe i wykonywane przez nas dobrowolnie. Nie ukazują pełnego obrazu stanu telefonu, czyli mogą nie wykazać innej usterki, pomimo jej występowania. Naprawa wtedy zostanie przeprowadzona.

Wymiana gniazda ładowania USB-C / słuchawkowego w naszym serwisie to 100% powodzenia naprawy (jeśli telefon nie posiada innych usterek).


Złącze ładowania z upływem czasu naturalnie zużywa się, z powodu częstej eksploatacji jaką jest ładowanie baterii oraz podłączanie innych akcesoriów. Nie warto zwlekać z naprawą, jeśli pojawią się pierwsze symptomy uszkodzenia. Wyrobione gniazdo USB powoduje szybsze zużywanie się wtyczek kabli oraz utrudnia późniejszą diagnostykę w serwisie.

Zastanawiasz się ile kosztuje wymiana gniazda ładowania Samsung S20? Wybierz odpowiedni wariant, jakość oraz opcjonalne usługi dodatkowe, aby poznać cenę.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl